У ванній кімнаті людина в середньому проводить понад 3 роки свого життя. Тому тут важливо все: інтер'єр, сантехніка, освітлення і, звичайно, різне приладдя та аксесуари, які ми використовуємо щодня. Аксесуари для ванної в Шостці можна купити в інтернет-магазині "ТеДаСе". Тут ви знайдете: мильниці та підставки для зубних щіток, шторки для душу та килимки, вантузи та туалетні йоршики, папіротримачі та сидіння на унітаз, а також інше приладдя для ванни та туалету.

________________________________________________________

В ванной комнате человек в среднем проводит более 3 лет своей жизни. Поэтому здесь важно всё: интерьер, сантехника, освещение и конечно различные принадлежности и аксессуары, которые мы используем ежедневно. Аксессуары для ванной в Шостке можно купить в интернет-магазине «ТоДаСё». Здесь вы найдёте: мыльницы и подставки для зубных щёток, шторки для душа и коврики, вантузы и туалетные ершики, бумагодержатели и сидения на унитаз, а также другие принадлежности для ванны и туалета.


Бумаготримач для туалет. паперу

Бумаготримач для туалет. паперу "Ідея "

36.00 грн Без ПДВ: 36.00 грн

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати собі класичний, закритий тримач  для туалетного паперу "Ідея" з кріпленнями. Матеріал - пастик...

Бумаготримач для туалет. паперу
Вішалка настінна металева на 4 подвійних гачків

Вішалка настінна металева на 4 подвійних гачків

18.00 грн Без ПДВ: 18.00 грн

Вішалка настінна металева на 4 подвійних гачків з габаритами 30 см призначена для розвішування будь якого одягу або рушників. Є отвори для кріплення. По при свої невеликі габарити настінна металева вішалка дуже ефективна. Цей аксесуар довговічни..

Вішалка настінна металева на 5 подвійних гачків

Вішалка настінна металева на 5 подвійних гачків

21.00 грн Без ПДВ: 21.00 грн

Дана настінна вішалка допоможе вам забути про безлад, тепер одяг або рушник можна вішати на гачок. Її можна використовувати як у ванній кімнаті, так і у коридорі для одягу. Довжина виробу 40 см. ..

Вантуз великий з дерев'яною ручкою

Вантуз великий з дерев'яною ручкою

18.00 грн Без ПДВ: 18.00 грн

Міцний санітарний вантуз з дерев'яною ручкою, допомагає очистити раковини та санітарні пристрої, дуже зручний...

Вантуз Люкс 20см.

Вантуз Люкс 20см.

33.00 грн Без ПДВ: 33.00 грн

Вантуз із пластиковою ручкою Люкс застосовується для усунення забруднень в системі каналізації...

Вантуз пластиковий GP-133 Турція

Вантуз пластиковий GP-133 Турція

59.00 грн Без ПДВ: 59.00 грн

Вантуз  GP-133 відмінно знадобиться тоді, коли потрібно прочистити злив, що засмічився. Серед переваг вантуза можна виділити його довговічність, ефективність, простота використання, відсутність ризику пошкодження поверхонь та недорога ціна...

Гачки

Гачки "Будиночок" 6х4,5см. на липучці 3шт.

17.00 грн Без ПДВ: 17.00 грн

Гачки на липучці у вигляді будиночка - це дуже простий у використанні аксесуар, небхідно лиш зняти плівку і приклеїти на чисту поверхню. У комплект входить 3 гачки розміром 6х4,5 см. За допомогою клейової поверхні гачки міцно тримаються. У нас в інте..

Гачки

Гачки "Капкейки" 6х4,5см. на липучці 3шт.

17.00 грн Без ПДВ: 17.00 грн

Гачки на липучці у вигляді капкейків - це  легкий у використанні аксесуар, потрібно лише зняти захисну плівку і прикріпити на поверхню. На блістері 3 гачки розміром 6х4,5 см. За рахунок клейової поверхні, гачки міцно тримаються на стіні. В інтер..

Гачки

Гачки "Морські тварини" 4,5х4,5см. на липучці 3шт.

17.00 грн Без ПДВ: 17.00 грн

Гачки на липучці у вигляді морських тваринок - це дуже легкий у використанні аксесуар, потрібно лише зняти плівку і прикріпити на потрібну поверхню. У комплект входить 3 штуки розміром 4,5х4,5 см. За допомогою клейової поверхні, гачки міцно тримаютьс..

Гачки прозорі, на присосках 4шт.

Гачки прозорі, на присосках 4шт.

17.50 грн Без ПДВ: 17.50 грн

Зручний та практичний варіант прозорого гачка на присосках. Легко кріпиться на чисту та рівну поверхню плитки.  Практичне рішення для кухні та&nb..

Горщик - крісло дитяче

Горщик - крісло дитяче

121.00 грн Без ПДВ: 121.00 грн

..