У цій категорії ви знайдете товари для дачників, фермерів, садівників, всіх, хто має город або просто любить вирощувати та доглядати за рослинами та хоче отримати гарний врожай. Купити насіння, добрива, ґрунт, лотки для розсади, садовий інвентар за вигідними цінами можна на сайті інтернет-магазину «ТеДаСе».

___________________________________________________________________________________________

В этой категории вы найдете товары для дачников, фермеров, садоводов, всех, кто имеет огород или просто любит выращивать и ухаживать за растениями и хочет получить хороший урожай. Купить семена, удобрения, грунт, лотки для рассады, садовый инвентарь по выгодным ценам можно на сайте интернет-магазина «ТоДаСё».


Виберіть підкатегорію

Горшечок для розсади квадратний 9,6х9 см.

Горшечок для розсади квадратний 9,6х9 см.

6.50 грн Без ПДВ: 6.50 грн

Пропонуємо нашим клієнтам  квадратний горшечок для розсади 9,6х9 см. Ідеально підходить для вирощування різного типу ягідних культур, а також для посадки вазонів або інших рослин. У нашому інтернет-магазині "Те да Се" ідеальне поєднання цін..

Горшечок для розсади круглий d-10,5 см.

Горшечок для розсади круглий d-10,5 см.

6.00 грн Без ПДВ: 6.00 грн

..

Добриво для орхідей (кристал) 20гр.

Добриво для орхідей (кристал) 20гр.

5.00 грн Без ПДВ: 5.00 грн

Мікродобриво включає елементи для підживлення та швидкого розвитку.  Це прекрасний метод компенсувати складові для активного зростання.Сприяє: - Збільшенню врожайності;- Швидкої приживаності рослин при посадці/пересадці на нове місце; ..

Дренаж керамзитний  3 л.

Дренаж керамзитний 3 л.

33.00 грн Без ПДВ: 33.00 грн

Керамзит дуже добре підходить як добавка для вентилювання важких глинистих грунтів, що дозволяє рослинам отримати більшу кількість кисню. Можна перед посадкою рослин на дно горщика або на місце&n..

Підв'язка для рослин

Підв'язка для рослин "Зростай" 10м. (еластична)

40.00 грн Без ПДВ: 40.00 грн

Зелена еластична підв'язка "Зростай"  із ПВХ однаково пристосована для кріплення рослин як на стовпі, так і на дроті.Підв'язка діаметром 8 мм дозволяє надійно зафіксувати навіть великі стебла та гілки на тривалий термін. При цьому вона  має..

Піддон для розсади 38х16х6,5 см.

Піддон для розсади 38х16х6,5 см.

11.00 грн Без ПДВ: 11.00 грн

Піддон для розсади 38х16х6,5 см. це - зручна, практична ємність для вирощування рослин овочевих та квіткових культур. Піддон вузький і поміститься на підвіконні. Піддон можна придбати в нашому інтернет-магазині "Те да Се", як і багато іншого садового..

Піддон для розсади 38х27х6,5 см.

Піддон для розсади 38х27х6,5 см.

15.00 грн Без ПДВ: 15.00 грн

 Ми з вами маємо відмінний піддон для розсади, який має  відмінну вмісткість для вирощування рослин з досить розгалудженою кореневою системою. Матеріал у піддона для розсади - поліпропілен. Завдяки еластичності матеріалу в піддоні можн..

Підкормка

Підкормка "Стимул" для кактусів 500мл.

16.00 грн Без ПДВ: 16.00 грн

Добриво Стимул  для кактусів та суккулентів - збалансоване калій-азото-фосфорне добриво, містить мікроелементи, необхідні для повноцінного росту рослини, та комплекс вітамінів, що збільшують стійкість до хвороб та несприятливих умов утримання...

Підкормка

Підкормка "Стимул" для квітучих 500мл.

16.00 грн Без ПДВ: 16.00 грн

Добриво органо-мінеральне для декоративно-квітучих «Стимул» Мікродобриво, що містить компоненти для підживлення та швидкого формування рослини. Це непоганий спосіб відшкодувати відсутні складові активного зростання. Добриво органо-мінеральне для деко..

Підкормка

Підкормка "Стимул" для фіалок 500мл.

16.00 грн Без ПДВ: 16.00 грн

Добриво Стимул  для фіалок - збалансоване каліє-азото-фосфорне добриво, містить мікроелементи, необхідні для повноцінного росту рослини, та комплекс вітамінів, який збільшує стійкість до хвороб та несприятливих умов утримання...

Підкормка

Підкормка "Стимул" універсал 500мл.

16.00 грн Без ПДВ: 16.00 грн

Покращує зростання та розвиток рослин. Стимулює цвітіння та бутонізацію.  Забезпечує повноцінне харчування та розвиток рослин. Підвищує стійкість рослин до хвороб...

Підкормка-палички

Підкормка-палички "Чистий Лист" від хвороб 20шт.

17.50 грн Без ПДВ: 17.50 грн

Чистий лист палички від хвороб рослин (20 шт) – добриво тривалої дії у вигляді паличок, що дає найкращий результат. Фунгіцидна присипка яка ефективно захищає від таких хвороб як: борошниста роса, септоріоз, бура іржа, коренева гнилизна, церкоспороз, ..