Питання, що задають найчастіше:

1.                      Чи відрізняються ціни і асортимент в онлайн та оффлайн магазинах?

Щодо цін, то вони можуть незначною мірою відрізнятися у різних магазинах за технічних причин, але на 98% ціни в усіх магазинах мережі «ТеДаСе» («ТоДаСё») однакові. Щодо асортименту, то він може більше відрізнятися і залежить від розміру, типу магазину і місця, де магазин розташований.

 

2.                      Як повернути або обміняти товар?

 Покупець має право на повернення товару, якщо товар є неналежної якості, або не задовольнив його за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару протягом 14 днів. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, а також розрахунковий документ. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України (одноразовий посуд, шкарпетки, засоби для гоління та ін.). Повернути та обміняти товар можна за адресою: м. Шостка, вул. Свободи 15. Або скориставшись поштовими послугами (у разі повернення товару належної якості послуги оплачує Покупець).

 

3.                      Чи безпечно робити покупки у нашому магазині?

Так, на відміну від продавців, які продають свої товари на різноманітних онлайн-площадках і не мають ні свого сайту, ні фізичної адреси, наш магазин офіційно проводить економічну діяльність і має постійну адресу в місті Шостка, куди ви можете звернутися при необхідності. Компанія «ТеДаСе» працює вже більше 5 років і дорожить своєю репутацією.

 

4.                      Як можна оплатити товар?

Товар можна оплатити готівкою при отримуванні замовлення кур’єру або в магазині у випадку самовивозу. Також на сайті встановлено інтернет-еквайрінг (онлайн-термінал Portmone.com), тому ви можете легко за 2 хвилини оплатити своє замовлення онлайн карткою.

 

5.                      Чи безпечно оплачувати товар на сайті карткою через веб-термінал (Portmone.com)?

Так, це цілком безпечно. Рortmone.com – перша в Україні компанія, що пройшла міжнародний аудит безпеки та відповідає вимогам стандарту PCI DSS. У компанії створено антифрод-відділ, який за допомогою спеціальних програм оцінює фінансові онлайн-операції та миттєво може виявити підозрілі дії на сайті. Списання коштів не відбувається, якщо буде підозра на шахрайство.

Portmone.com щоквартально сканує свій ресурс на виявлення вразливостей і проходить щорічну перевірку безпеки незалежними аудиторами в офісі компанії. Використовуючи лише ліцензійне програмне забезпечення провідних компаній із тестування на проникнення та сканування безпеки.

 

Онлайн IT курсы для обучения с нуля